Święto Odzyskania Niepodległości

W obchodach tegorocznego Święta Odzyskania Niepodległości, jak co roku, wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Uczestniczyliśmy we mszy za Ojczyznę, a następnie złożyliśmy kwiaty pod pomnikami Partyzantów Ziemi Przedborskiej, Tadeusza Kościuszki i Józefa Piłsudskiego.
Grupa utalentowanej młodzieży uświetniła obchody 99. rocznicy odrodzenia Polski występem w MDK. Młodzi wykonawcy, uczniowie klasy I i III, a także dwoje absolwentów naszej szkoły, wzruszająco zaprezentowali patriotyczne wiersze i piosenki.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział. Szczególne podziękowania należą się Agacie i Jakubowi za to, że wśród nawału własnych zajęć znaleźli czas na przygotowanie się do akademii.